Project Description

POLONEZKÖY

Polonezköy şehrin gürültüsünden, karmaşasından, trafiğinden kaçışın adresi… İstanbul Beykoz’da bulunan yemyeşil piknik alanları, huzurlu atmosferi ve muhteşem doğa manzaraları ile şehir içinde bir köydür adeta Polonezköy.  Otellerinde bir hafta sonu konaklamak şehrin kalabalığından kurtulmak için harika bir seçenektir. Polonezköy’de kahvaltı yaparak günün en keyifli anlarını doğa yürüyüşü ile devam ettirebilirsiniz. Polonezköy’deki oteller eşsiz manzaralara sahip masaları ve huzur dolu ortamıyla tatilinizi daha farklı ve özel kılacaktır.

İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan ve şirin bir köy niteliği taşıyan Polonezköy hem yerli hem yabancı turistler için cazibe merkezidir. İster yalnız başınıza kafa dinlemek ister sevdiklerinizle keyifli bir zaman dilimi yaşamak için, Bu şirin köyde konaklamak harika bir hafta sonu tatil seçeneğidir. Konaklamanın yanı sıra mangal, doğa yürüyüşü, doğum günü, düğün, nişan gibi keyifli ve eğlenceli aktivitelere de ev sahipliği yapmaktadır.  Günü birlik kahvaltı, mangal, doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz gibi oldukça konforlu ve şık butik otellerde de konaklayabilirsiniz.

Yüz yıllık bir geçmişe sahip olan Bu şirin Köy İstanbul’un Beykoz ilçesinde taşra atmosferine sahip sevimli bir köy görünümündedir. Polonezköy’ü özel kılan özelliklerinin başında yerli ve yabancı ziyaretçilerine sunduğu yemyeşil doğa, huzur, kahvaltılar, doğa yürüyüşleri, mangal, kutlama organizasyonları gibi birçok alanda çeşitli eğlenceli ve keyifli alternatiflere sahip olmasıdır. Siz ve sevdiklerinizle birlikte Polonezköy’de kahvaltı etmek ve Polonezköy otellerinde kalmak başka hiçbir yerde yaşanamayacak bir tatil ve dinlenme fırsatıdır.

Beykoz’a 24 km. uzaklıkta bulunan 100 yıllık bir geçmişe sahip Polonezköy, ziyaretçilerine kent içinde bir köy atmosferi sunmaktadır. Şehrin gürültüsünden, trafiğinden, hava kirliliğinden kaçıp küçük bir ara verip dinlenmek için Polonezköy otelleri son derece uygun bir alternatiftir. Oksijen deposu havasının yanı sıra Polonezköy’de muhteşem bir kahvaltı edebilir,  Doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Her mevsim ziyaret edilebilecek olan polonezköy, muhteşem doğal güzelliklerini tüm çıplaklığıyla ziyaretçilerine sunarak görsel bir şölen yaşatmaktadır.

Eski yerlileri, “Türkiye’nin ilk pansiyoncuları biziz” derken, bu haklı gururu boşa taşımadıklarını söyleyebiliriz.  Geçmişten bugüne kadar ziyaretçisine çölde vaha deneyimi yaşatacak kadar iddialı bir huzur köşesi, yeşilin bin bir tonunu içinde barındıran şirin bir köy. Eşsiz manzaralara sahip, huzuru ve dinginliği yeşilin bin bir tonuyla birlikte sunan  şık ve konforlu otellerinde konaklayarak, kahvaltı yaparak bu eşsiz deneyimi mutlaka yaşamalısınız.