Polonezköy piknik

Polonezköy piknik için; yemyeşil doğal örtüsü, bir çok farklı türde kuşların ve diğer hayvanların sesleri, temiz havası ve göz alıcı doğa manzaraları ile eğlencenin doğa ile birleştiği bir şehirden kaçış bölgesidir. İstanbul’a yakınlığı nedeni ile, tatile gidemeyenler için ideal bir alternatiftir bu sevimli belde. Doğal dokusunu koruyabilen ender yerlerden olduğu için de, uzun yıllardır pikniklerin, mangalların ve romantik kaçamakların gözde mekanlarındandır. Özellikle konu piknik olunca ilk akla gelen yerlerden biri şüphesiz Polonezköy’dür. Çünkü buradaki doğallık, yeşil örtü, gür ormanlar keyifli bir piknik için mükemmel bir ortam oluşturur. Bu nedenle Polonezköy’de yapılabilecek en eğlenceli ve huzur verici etkinliklerden biri de pikniktir.

 

Polonezköy’de piknik denince ise etkinlik ve organizasyonlarda markalaşmış olan Klon Jawor Butik Otel & Bahçe, ilk akla gelen isimdir. Burada piknik düzenlemek oldukça keyifli ve kolaydır. Tek ihtiyacınız olan şey küçük bir çanta. İster Klon Jawor Butik Otel’de konaklayın, ister bu güzel beldeye günübirlik gelin, Klon Jawor’un doğayla iç içe mekanlarında dilediğiniz gibi piknik yapabilir, yemeğin, havanın ve doğal manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Polonezköy Klon Jawor’da piknik yapmanın bir başka avantajı ise burada ihtiyacınız olan her şeyin anında karşılanmasıdır. Klon Jawor çalışanları, yardıma ihtiyacınız olan her konuda yanınızda olacaktır. Böylelikle piknik keyfinizi bölecek hiç bir sorun yaşamayacaksınız.

 

İstanbul, her ne kadar tarih, kültür ve güzellik açısından eşsiz bir şehir olsa da, zaman zaman kalabalığı, gürültüsü ve stresi ile bunaltıcı bir hale gelebiliyor. Bir de bütün bir yıl tatile gidemeden çalışanlar için durum daha da can sıkıcı bir hal alıyor. Bu nedenle Polonezköy’de geçireceğiniz bir haftasonu, şehrin stresini üzerinizden atmanıza yardımcı olacaktır. Bu hafta sonu tatilini de Klon Jawor Butik Otel & Bahçe’de keyifli bir piknik, et-mangal ya da kahvaltı ile taçlandırırsanız, çok daha eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Tüm bu nedenlerden dolayı İstanbul’un bu güzel beldesi Polonezköy’ü mutlaka görmelisiniz, konaklama ya da etkinlikleriniz için ise Klon Jawor Butik Otel & Bahçe güvenebileceğiniz bir adrestir.