Polonezköy düğün

Polonezköy düğün Hayatta bir defa yaşanılacak olan bu unutulmaz an için, en doğru seçimler arasında Polonezköy Klonjawor gelmektedir. Eşsiz doğa manzarası ile birlikte sizlere kusursuz bir düğün hizmeti sunarak bu unutulmaz gece de mükemmel bir atmosfer oluşturmak için hizmet sunmaktayız.

Genç çiftlerimizin düğünlerinde herhangi bir sorun çıkmasından endişelendiklerinin farkında olduğumuzu belirtmek isteriz. Düğün organizasyonlarımız da tüm detaylar tarafımızdan düşünülmektedir ve herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Çiftlerimizin heyecanlarının farkında olduğumuzdan dolayı dilerseniz tüm hazırlarınızı Klonjawor bünyesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Düğün organizasyonlarımıza özel olarak masa ve sandalyeler hazırlanmakta, düğün konsepti ön plana çıkarılmaktadır. Davetlilerin en güzel şekilde ağırlanması adına kesintisiz hizmet vermekteyiz. Şehir dışından düğüne davetli olan misafirlerinize özel olarak dilerseniz Klonjawor otel hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Polonezköy Kır Düğünü

Düğün organizasyonlarında sizlere sunduğumuz kolaylıklar arasında, canlı fotoğraf çekimi hizmeti, pasta ve çerez hizmeti, müzik ekibi (orkestra) hizmeti gibi çeşitli opsiyonlarda bulunmaktadır. Bu anı ölümsüzleştirmek adına canlı fotoğraf çekimi için en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alan Polonezköy’ün tüm güzelliklerini fon olarak kullanmanız mümkün hale gelmektedir. Profesyonel fotoğrafçılar tarafından gerçekleştirilecek olan çekimler sizler için olabildiğinde eğlenceli hale getirilmektedir.

Ayrıca düğün videosu için özel kamera hizmeti de sunarak sizler adına çözümler üretmeye devam ediyoruz. Bugünün video olarak ölümsüzleştirilmesi ve CD ile örneklerinin düğün sahiplerine teslim edilmesini sağlıyoruz. Düğün organizasyonlarımız da dilerseniz pasta çeşitlerimiz arasından seçim yapma imkanı da sağlıyoruz. Bu heyecan verici günde sizlerin yanında olmak adına davetlilerin Polonezköy’e ulaşımını da servis araçlarımızla sağlayabiliriz. Sizlerin yükünü hafifletmek için tüm çözüm önerileri sunmaya özen gösteriyoruz.

Düğününüzde yemek ikram etmek istediğinizde alanında uzman aşçılarımız tarafından dilediğiniz mönüler hazırlanarak, alanında uzman personelimiz tarafından kusursuzca ikramlar gerçekleştirilecektir. Her anın mükemmel olması adına çalışmalarımızı tüm detayları ile düşünmekteyiz.

Sunduğumuz diğer opsiyonlar arasında; konfeti seçimi, havai fişek seçimi, kıvılcım şelalesi gibi seçeneklerde bulunmaktadır. Hayalinizdeki gibi bir düğün olması adına  çaba göstermekteyiz. Gelin ve damat için özel olarak hazırladığımız masa etrafında sizlerin ihtiyaçlarına çözüm bulmak adına bir personelimiz hazır olarak bulunarak isteklerinizi anında gerçekleştirmektedir.