Polonezköy doğa harikası

Polonezköy doğa harikası İstanbul’un bunaltıcı şehir hayatından kurtulmak adına arayışlarınıza çözüm olarak bir yer Polonezköy. Yeşilin her tonunun izlenebildiği bu yerde sizler için fırsatlar da yok değil. Açık büfe kahvaltı hizmeti ile güne mükemmel bir şekilde merhaba diyebilirsiniz. Doğal kahvaltının keyfini çıkarırken sıcacık çayınızı afiyetle yudumlayabilirsiniz. Polonezköy’ün doğal manzarasını izledikten sonra doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz.

Trekking ile vücudunuzdaki negatif elektriği toprağa aktararak fizyolojik ve psikolojik olarak rahatlama yaşayabilirsiniz. Trekking esnasında doğal ortamda bulunan sincap gibi canlıları gözlemleyebilir, tertemiz oksijenin sizlere yaşatacağı rahatlığı sonuna kadar hissedebilirsiniz. Fotoğraf çekimi ile bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Polonezköy Doğa Yürüyüşleri

Trekking dönüşünde et mangal hizmetimiz buluşabilirsiniz. Bol oksijenin yarattığı açlık hissi ve açılan iştahınız için mükemmel bir seçim olacağından emin olabilirsiniz. Mangal hizmetimizi dilerseniz alanında uzman aşçılarımızın hazırladığı mangal çeşitlerimiz arasından seçebilir, dilerseniz de “kendin pişir, kendin ye” seçeneğini değerlendirerek mangal yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Onlarca çeşit salata mönümüz arasından seçim yapabilir, doğal ortamda yetişen yeşillerin tadına bakabilirsiniz.

Polonezköy’ün sadece ormanları arasında değil, tarihi dokusu arasında da yürüyüş gerçekleştirmeniz mümkündür. İstanbul tarihi için oldukça önemli bir yere sahip olan Polonezköy’ün detaylarını öğrenebilirsiniz. Dilerseniz tüm bu gezintilerinizi rehberimiz aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

Klonjawor sizler için tüm detayları düşünülmüş kusuruz bir deneyim sunmakta. Memnuniyetinizin ilk sıraya alındığı hizmet politikası ile sizlerde sunulan hizmetten memnun kalacaksınız. Ailenizle veya arkadaşlarınızla unutulmaz ve farklı bir hafta sonu geçirmek istediğinizde bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizler adına çözümler üretmeye devam ederek mutlu bir hafta sonu yaşamanızı hedeflemekteyiz. Polonezköy’e nasıl ulaşacağı konusunda tereddüt yaşayan misafirlerimiz için servis hizmeti sunabiliriz.

Sadece bireyler için değil aynı zamanda çocuklar için de toprak ile temas etmek oldukça önemlidir. Toprak içerisinde bulunan demir ile çocuklar kendilerini rahatlamış hissedecektir. Ayrıca vücutlarındaki negatif iyonlar toprağa geçerek, sakinleşmelerine katkı sağlanacaktır. Sağlık bir gelişim için temiz oksijen ve toprağın faydalarından yararlanırken, acıkan çocuğunuza mangal keyfi ile ziyafet sunabilirsiniz. Evde mangal yemek istemeyen çocuklar, temiz havanın etkisiyle iştahları açık bir şekilde mangalın tadına bakmaktan kendilerini alamayacaklardır.