polonezköy de güne mükemmel başlangıç

Polonezköy de güne mükemmel başlangıç İstanbul’un yoğun ve yorucu temposuna ayak uydurmak sizleri hem fiziksel hem de psikolojik olarak yıpratmaktadır. Bu yoğun ve yorucu tempodan biraz olsun uzaklaşarak kendinize bir iyilik yapmanızın tam zamanı. Güne muhteşem bir başlangıç yapmanız için Klonjawor otel hizmeti ile tanışarak misafirimiz olabilirsiniz. Sabah saatlerinde uyandığınız da doğanın içerisinden gelen tertemiz oksijen sizleri rahatlatmaya yetecektir. Mis gibi orman havasını ciğerlerinize çektiğiniz an ne kadar doğru bir plan yaptığınızın farkına varacaksınız.

Odanızdan çıktığınızda sizleri mükemmel açık büfe kahvaltı bekliyor olacaktır. Bin bir çeşit kahvaltılıklarımızla sizler güne mükemmel bir başlangıç yapacaksınız. Kahvaltınızı yaparken tertemiz havanın iştahınızı açtığının farkına varacaksınız. Kahvaltının ardından enfes Türk kahvesi ile doğa manzarasını seyrederken adeta kendinizden geçeceğinizi ifade etmek istiyoruz.

Kartpostallardakinden daha güzel olan doğa manzaralarını sizlere Polonezköy’de sunuyoruz. Güne mükemmel bir başlangıç yapmanızın ardından doğa da yürüyüşe çıkabilirsiniz. Bu yürüyüşün her adımda doğayı yeniden keşfeder gibi heyecanlı olacağınızı, etrafta sizleri izleyen sincapların sevimli görüntüsünün aklınızdan hiç çıkmayacağını ifade etmek isteriz.

Polonezköy

Doğa yürüyüşünüzü tamamlamanızın ardından dilerseniz “kendin pişir, kendin ye” hizmeti ile sevdiklerinize kendi ellerinizle mangal hazırlayabilirsiniz. Gerekli malzemelerin olmadığını düşünüyorsanız merak etmeyin, bu malzemeleri sizler için hazırlayacağız. Ya da dilerseniz, alanında uzman aşçılarımız tarafından hazırlanan mangal ziyafetine eşlik edebilirsiniz.

Mangalın yanında sınırsız çeşitteki salata ve meşrubatlarımızla her damak zevkine hitap etmeyi amaçlıyoruz. Ayranımızın doğal köy ayranı olduğunu ve mükemmel bir lezzete sahip olduğunu belirtmek isteriz. Sizlere sunduğumuz tüm yiyecek ve içeceklerde birinci sınıf lezzete sahip olmalarına oldukça dikkat ediyoruz.

Tüm bu saydığımız hizmetlerimizin yanında sizlerin farklı bir düşüncesi ve gerçekleştirilmesini istediği farklı istekleri bulunması durumunda bu konuda da sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Gerçekleştirmek istediğiniz tüm etkinliklerimiz için planladığınız atmosferi hazırlayarak sizlerin hayallerindeki gibi etkinlik gerçekleştirmenizi hedefliyoruz. Bugüne kadar başarıyla üstlendiğimiz organizasyonlardan edindiğimiz tecrübe ile memnuniyetle sonuçlanan organizasyonlar gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İnternet sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşarak merak ettiklerinize cevaplar bulabilir, organizasyonlarımız ile ilgili tüm detaylar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.