Özel günlerinizde yanınızdayız

Özel günlerinizde yanınızdayız heyecan verici olduğunun farkındayız. Stresli geçen bu süreçte sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Düğün ve nişan gibi özel hazırlık gerektiren özen günlerinizde sizleri en iyi şekilde temsil edecek atmosferler hazırlıyoruz. Düğün veya nişan konseptine uygun tasarımlarla mekanlarımızı şekillendirerek günün önemine vurgu yapıyoruz. Tüm sürecin sorunsuzca atlatılması adına sizlere neler yapacağımızı detaylı olarak anlatıyoruz, böylece hem süreç hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz hem de süreç sizlerin kontrolünde devam ediyor.

Düğün ve nişan merasimlerinize orijinal bir hava katmak adına yöresel folklor ekibi talep ederseniz bu konuda da sizlere yardımcı olmak adına çalışıyoruz. Bunun yanında davetlilerin yöresel folklor kıyafeti giymesini isterseniz sizler için bu konuda da çalışmalar gerçekleştirebiliriz. Hatta gelin hanımın tüm makyajının Klonjawor bünyesinde hazırlanmasını da sağlayabiliriz. Sizler adına çözümler üreterek kusursuz bir atmosfer hazırlamak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Düğün yemeğinizin hazırlanması konusunda alanında uzman aşçılarımızın belirteceğiniz mönüye göre en lezzetli yemekleri hazırlayacağından şüpheniz olmasın. Ayrıca düğün süslemesi gibi tüm detaylarda tarafımızdan hazırlanacaktır.

Polonezköy Düğün – Nişan

Sadece düğün veya nişan değil aynı zamanda toplantılarınızı da Klonjawor bünyesinde gerçekleştirebilirsiniz. İş toplantılarına uygun konsept ile hazırlanan görüşme odaları sizlerin iş hayatında yeni başarılara imza atmasını kolaylaştırmak adına hazırlanmaktadır. Başarılı bir konsept ile günün anlam ve önemine yakışan bir toplantı için tüm hazırlıklar tamamlanmış olacaktır.

Toplantı öncesinde davetlilere yemek hazırlanmasını talep edebilirsiniz. Belirleyeceğiniz mönü özel bir sunumla davetlilere ikram edilecektir. Toplantı esnasında atıştırmalıklar, meşrubat ikramları gibi opsiyonlar arasından seçimler gerçekleştirerek kusursuz bir iş toplantısına ev sahipliği yapabilirsiniz. Dilerseniz kırmızı halı gibi business hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. İhtiyaç duymanız halinde toplantınız boyunca ilgili personellerimiz misafirlerinizin yakın konumunda bekleyebilir, herhangi bir istekleri olduğunda anlık olarak gerekli çözümleri üretebilir.

Sadece iş toplantıları değil aynı zamanda kutlama partileri, kokteyller gibi çeşitli organizasyonlarda sizlerin çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyarız. Alanında uzman personellerle her konuda sizlerin yanında olarak siz işlerinize odaklanırken, biz tüm organizasyonun yükünü üstlenmekteyiz. Sizler adına esnek çözümler üreten bir anlayışla hizmetlerimize devam ediyoruz. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.