istanbul polonezköy

istanbul polonezköy Şehrin gürültüsünden karmaşasından uzaktadır. İstanbul’un saklı cennetti Polonezköy…Kalabalıklaşan şehir hayatının vermiş olduğu yorgunluğu ve rehaveti üstünden atmak isteyen insanlar genellikle soluğu tatil köylerinde almaktadır. Ulaşımın kolaylaşması ve artan rekabetinde eklenmesiyle birlikte uçak, otobüs fiyatlarında düşüşler meydana gelmiştir. Bu durum tatilcilerin yüzünü güldürmüştür. Ulaşım maliyetlerinin düşmesiyle birlikte insanlar daha sık seyahat eder oldu. Doğayla iç içe, yeşilin ve mavinin tüm güzelliklerinin sunulduğu tatil köylerinden biri de Polonezköy’dür.

Son dönemlerde adını sıkça duyuran, gerek yerli turistlerin gerekse yabancı turistlerin büyük beğenisini toplamaktadır. Polonezköy; otel, butik otel, villa gibi konaklama alternatiflerle müşterilerine kaliteli bir tatilin fırsatını sunmaktadır. Polonezköy Otelleri; her ihtiyaca uygun olarak hizmet etmekte ve müşterilerinin şıklığını ve konforunu ilk planda tutmaktadır, çağın gerektirdiği ölçüde her daim kendini yenilemekte, modayı tarihi esintilerle buluşturan mimari yapısı ve çizgisi sayesinde hem göze hem de ruha hitap etmektedir. Polonezköy Otelleri’nde konaklayan insanlar, sabah kahvaltılarında birçok çeşidin sunulduğu açık büfe kahvaltılarıyla karınlarını doyurmaktadır. ve Türk mutfağının tüm güzelliklerini “Polonezköy Kahvaltı” servislerinde görmektedirler.

Polonezköy Kahvaltı

Polonezköy Kahvaltı; alışılagelmiş otel kahvaltılarından uzaktadır. Tamamen doğal ürünlerin mevcut olduğu, sıcak börek, çörek, çay kahve gibi yiyecek içeceklerin şekillendirdiği menülerin mevcut olduğu bir yerdir. Polonezköy’ de tatilini geçirmiş ve geçirmekte olan insanlar, sadece Polonezköy kahvaltıları için bile yılda birkaç kez bu şirin köye uğramaktadır. ve Bu eşsiz lezzetlerin tadına bakmaktadır. Yeşillik ve sakinliği sunan Polonezköy aynı zamanda eğlenmek ve diğer sosyal aktiviteleri gerçekleştirmek isteyen insanlarında ihtiyaçlarına muazzam bir şekilde cevap vermektedir.

Hem eğlencenin ve diğer sosyal aktivitelerin gerçekleşmesinde hem de hijyenin sağlanmasında görevli birçok çalışanı bünyesinde barındırandırmaktadır. “Polonezköy Otel ve Butik Otelleri” 7/24 gerek online olarak gerekse bulundukları yörelerde konuklarının beklentilerini karşılamaktadır. Günümüz şartları düşünüldüğünde kaliteyi ve konforu ucuza almak isteyen insanlar Polonezköy Oteller’ini sıklıkla tercih etmektedir. Her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri mevcuttur. Tüm müşterilerinin rahatlıkla konaklamasına imkân tanıyan Polonezköy Otelleri, butik otelleri; diğer tatil köylerinin fiyatlarına oranla daha uygundur.

Her zaman aynı tatil köylerinde tatil yapmaktan sıkılan ve farklı arayışlar içerisine giren insanlar için pahabiçilmez bir fırsattır “Polonezköy”.

Polonezköy Otelleri

Büyük otellerden sıkılan ve farklı arayışlar içerisinde olan insanların çokça tercih ettiği “Polonezköy Butik Otelleri” ise lüksü ve ihtişamı birarada sunmaktadır. Müşterilerini bir yabancı gibi değilde “40 Yıllık dostmuş” gibi ağırlayan ve yabancılık çekmemelerine yardımcı olan “Polanezköy Butik Otel” görevlileri; ciddi bir üslup sergilemekten uzak durup, gayet dostane bir tavırla ve hoşgörüyle hizmet etmektedir.

Her zaman resmi bir üslupla konuşan otel görevlilerinin aksine, samimi ve sıcak üsluplarıyla, konukların gülümsemesine vesile olan konuşma tarzlarıyla güzel bir tatil geçirmek isteyen insanlar ve aileler için uygundur.

Misafirperver çalışanları sayesinde klişeleşmiş otel atmosferinden uzakta, samimi bir tatil imkânı sunan “Polonezköy Butik Oteller” lüks olmasının yanısıra her keseye uygun fiyat anlayışlarını benimsemesiyle de bilindik otellerden farklılaşıyor. Yaz- kış hiçbir zaman boş kalmayan ve yeterli sayıda oda kapasitesine sahip olmasına rağmen, gerek mimarisi, dokusu gerekse samimi ve rahat oluşu açısından müşterilerin fazlaca talep etmesine olanak sağlamaktadır.

Ayrıca; “yemek kültürü çok zengin bir toplum olmanın vermiş olduğu ihtiyaçtan mıdır bilinmez”, tatil yörelerine gidildiğinde gözler piknik alanlarını arar.  Polonezköy et mangal yapımına uygun yerler mevcuttur. Mangal yapmak isteyen tatilcilerin isteklerine cevap vermektedir. Temiz piknik alanları ve restaurantları sayesinde lezzetli etlerin pişirildiği yerdir. Polonezköy et/mangal yerleri özellikle ilkbahar ve yaz aylarında çok rağbet görmektedir.

istanbul polonezköy; turizm açısından kaydettiği büyük ilerlemeler sonucunda elde ettiği başarıların yanısıra evlenmek isteyen çiftlere de kır düğünü seçenekleriyle hizmet etmektedir. Hafızalardan silinmeyen bir kır düğünü planlayan çiftlerin genellikle ilk adresleri haline gelen polonezköy; konumu ve doğası itibariyle kır düğününe oldukça elverişlidir.

“Polonezköy Kır Düğünü” ekipleri, emek isteyen, tüm detaylarıyla tek tek ilgilenilmesi gereken işleri büyük bir hassasiyet ve titizlikle yapmaktadır.  Konuk listesi, menü, oturma düzeni, örtü seçimi, pist düzenleme, düğün takı, servis takımları gibi organizasyonları planlayan ve eşsiz bir düğünün temel basamaklarını halleden “Polonezköy Kır Düğünü” personelleri; müşterilerine rüya gibi bir düğün sunarlar.